Spinel Pinocchio - призначена для швидкого приготування кави еспрессо будинку, в офісі, невеликому кафе.
Оснащена унікальною системою нагріву води без бойлера. Завдяки запатентованій Самоочищається Гідравлічній Системі™ в нагрівальних елементах не утворюється накип, що значно збільшує термін експлуатації кавомашини. Деталі зроблені зі стійкого до механічних пошкоджень металу.
| Споживання енергії | 600 Вт |
| Вольтаж | 230В/50Гц |
| Контроль температури | встановлений термостат на 98°С |
| Резервуар для води | 3,0 л |
| Пароотводник | - |
| Вага | 9 кг |
| Габарити (ШхДхВ) | 200x330x330 мм |
| Унікальна система самоочищення | є |
| Проточний нагрівання води | є |
| Система розігріву води | латунний термоблок |
| Фільтр | є |
| Фільтр-пом'якшувач | - |
| Панель для підігріву чашок | є |
| Кольори корпусу | чорний, синій, inox |
| Матеріал корпусу | метал |
| Додаткові опції |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Кофемашина |
| Довготривала оренда | Так |
| Застава | Ні |
| Можливість викупу за залишковою вартістю | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний час оренди | 30 |
| Довгострокова оренда | True |
| Запорука | False |
| Виробник | window |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴/послуга



