Кава машина (суперавтомат) WMF 1100S-професіоналізм скрізь
Робіть професійну якість кави в компактному корпусі.
Шукаєте спосіб подарувати вашим співробітникам додаткову енергію, а вашим гостям – особливий прийом? Інвестування в професійну кавоварку - розумне рішення. WMF 1100 S пропонує різноманітні смачні високоякісні кавові та шоколадні напої одним дотиком. Ідеально підходить для місць з обмеженим простором і високими стандартами, його компактний дизайн має багато функцій преміум-класу, які зазвичай присутні у більших моделях.
Більше ґрунтовного знайомства зі світом професійної кави просто не існує.
Кавомашина (суперавтомат) WMF 1100S це:
Професіоналізм скрізь
Кава машина виготовлена з високоякісного полімеру для забезпечення тривалого терміну служби, професійна кавоварка WMF 1100 S легка, швидкорозбірна, витончена.
Подвійні начинки
Кава машина WMF 1100 S дає вам можливість доповнити меню напоїв двома різними начинками, наприклад, молоком і шоколадним порошком, які ви навряд чи знайдете в жодній іншій машині цього класу.
Паровий струмінь
Завдяки передовій технології WMF SteamJet нагріває кожну чашку за кілька секунд, використовуючи природну силу пари. Таким чином, кожен напій не тільки подається за ідеальної температури, але й довше залишається гарячим, забезпечуючи справжню досконалість кави.
Простий і зрозумілий сенсорний інтерфейс
Завдяки функції вертикального перегортання інтуїтивно зрозумілий дизайн 7-дюймового кольорового сенсорного дисплея спрощує навігацію, і ви можете налаштувати колірну схему та розташування кнопок відповідно до своїх конкретних вимог.
Реклама на дисплеї
Ви можете скористатися кольоровим 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, щоб показувати рекламні зображення своїм клієнтам або гостям, поки готується їхній напій.
Носик гарячої води
Окремий носик для подачі гарячої води дозволяє легко приготувати чай та інші настої одним дотиком.
Ручна кавова вставка
Зручна ручна вставка дає можливість використовувати інший сорт меленої кави для певного напою, наприклад. еспресо без кофеїну.
Столик
Столик для чашок висотою до 100 мм вбудований у короб для відходів. Окремий піддон для збору крапель спрощує звернення та скорочує потребу в очищенні.
- Продуктивність -80 чашок на годину. (Середнє / залежить від напою)
- еспресо-105 чашок
- Café Crème-75 чашок
- капучино-105 чашок
- Номінальна потужність/Вольтаж-1,9-2,3 КВт /230 В
- Напої зі свіжого молока- Basic Milk
- Видача гарячої води – 110 чашок або 22 літри на годину.
- Місткість для води-4,5 літра
- Вага Нетто-25,5 кг (залежить від конфігурації)
- Безперервний звуковий тиск (LpA)- < 70 dB(A)
- Розміри, ДхШхВ-325x561x500 мм
Компанія CREMA-COFFEE, м. Миколаїв, займається продажем зернової кави власного бренду,
- YUG COFFEE SICILY пропорція 30% Арабіка, 70 % Робуста
- YUG COFFEE COSTA BRAVO пропорція Арабіка 70%, Робуста 30 %
- YUG COFFEE NICE пропорція Арабіка 90 % Робуста 10%
- YUG COFFEE IBIZA пропорція 60% Арабіка, 40% Робуста.
а також світових брендів, які знайомі багатьом Українцям у будь-яких обсягах в роздріб та оптом. Також здійснюємо постачання, продаж та ремонт та обслуговування кавового обладнання, кавомашин будь-якого рівня, класу та професіоналізму, а також займаємося реалізацією розхідників для кави та кавового бізнесу, проводимо майстер класи, навчання.
Слідкуйте за нашим сайтом та новинками. Завжди є нові надходження.
Будемо раді вас бачити у колі наших друзів та партнерів.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 325 мм |
| Вага | 25.5 кг |
| Ширина | 561 мм |
| Висота | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Професійне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип кавоварки | Комбінована |
| Об`єм | 4.5 л |
| Виробник | WMF |
- Ціна: від 181 140 ₴





