WMF 9000S+
Містер Бездоганний Смак — WMF 9000S+Причина появи WMF 9000S+ у модельному ряді суперавтоматичних кавомашин нікого не здивує — у кожного має бути свій беззаперечний лідер. Як і Джеймс Бонд, він не прагне популярності, але завжди привертає увагу. Зранку його можна зустріти у популярному кафе у центрі міста, а вдень — у кращому залі готелю premium-класу. Його девіз: Абсолютно досконалий еспресо!
| Продуктивність | 350 чашок у рік. (середнє/залежить від напою) |
| Номінальна потужність/Вольтаж | 3,4 / 6-7 КВт / 220В /380 В |
| Напої зі свіжого молока | Dynamic Milk |
| Видача гарячої води | 120-190 чашок у рік. |
| Ємкість для води | підключення до водопроводу |
| Вага Нетто | 67 кг (залежить від конфигурації) |
| Розміри, мм | 744х390х598 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Виробник | WMF |
| Тип управління | Сенсорне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 771 231 ₴



