
Кавомолка з електронним дозування Fiorenzato F64 чорна Б/В
20 687 ₴
- В наявності
- Код: 10266
+380 (68) 269-65-64
- +380 (99) 640-25-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Fiorenzato F64 Б/В
Кавомолка з електронним дозуванням. На дисплеї відображається вибір автоматичного дозування на 1 і 2 порції, а також ручний режим. Дата, час і кількість порцій. Зручне і просте меню налаштування, російська мова, всі види звітів (порцій за день, тиждень, місяць і всього з початку роботи).
Тримач холдера-додаткова опція.
|
Назва характеристики |
Значення |
|---|---|
| Бункер для зерен | 1,5 кг |
| Діаметр жорен | 64 мм |
| Потужність | 350 Вт |
| Напруга | 220 V |
| Вага | 14 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiorenzato |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Б/У |
| Тип приводу | Електропривод |
| Номінальне напруження | 220 В |
| Регулювання ступеня помелу | Да |
| Об'єм контейнера для зерен | 1.5 г |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Призначення | Професійне |
| Тип кавомолки | Жорнова |
| Ємність для меленої кави | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | чорний, білий, сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 687 ₴






