Кав'ярня у будинку?! З новою кавоваркоюPinocchio KitCap- це можливо!
Тепер, щоб побалувати собі справжнім капучіно, не обов'язково йти до кав'ярні — з Pinocchio KitCap Ви приготуєте найпопулярніші кавові напитки в домашніх умовах! Класичний капучіно, ніжний латте, вишуканий еспресо-мак'ято та інші готуються на Pinocchio KitCap дуже просто. Достатньо опустити трубку в молоко та натиснути кнопку. Кавоварка сама зб'є молоко та видасть ніжну однорідну молочну пінку. Вам потрібно лише приготувати еспресо. . Завдяки запатентованій системі самоочищення одним натисканням кнопки проводиться повне промивання системи збивання молока.
| Споживання | 1100 Вт |
| напруга | 230В/50Гц |
| Контроль температури | встановлен термостат на 98°С |
| Резервуар для води | 3,0 л |
| Пар | система КитКап |
| Вага | 12 кг |
| Габарити (ШxДxВ) | 200x280x330 мм |
| Унікальна система самоочищення | є |
| Проточний нагрівання води | є |
| Система розігріву води | 2 латунних термоблока |
| Фільтр | є |
| Фільтр-пом'якшувач | є |
| Панель для підігріву чашок | є |
| Кольори корпусу | жовтий, синій, сталевий, червоний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Додаткові опції |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPINEL |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип | Капучино |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 706 ₴



