Spinel Pinocchio – призначена для швидкого приготування кави еспресо вдома, в офісі, невеликому кафе.
Забезпечена унікальною системою нагрівання води без бойлера. Завдяки запатентованій Гідравлічній Системі, що самоочищається,™ у нагрівальних елементах не утворюється накип, що значно збільшує термін експлуатації кавомашини. Деталі виготовлені зі стійкого до механічних пошкоджень металу.
| споживання | 600 Вт |
| напруга | 230В/50Гц |
| Контроль температури | встановлен термостат на 98°С |
| Резервуар для води | 3,0 л |
| Пар | - |
| Вага | 9 кг |
| Габарити (ШхДхВ) | 200x330x330 мм |
| Унікальна система самоочищення | є |
| Проточний нагрівання води | є |
| Система розігріву води | латунний термоблок |
| Фільтр | є |
| Фільтр-пом'якшувач | - |
| Панель для підігріву чашок | є |
| Кольори корпусу | чорний, синій, inox |
| Матеріал корпусу | метал |
| Додаткові опції |
|
Інформація для замовлення
- Ціна: від 13 200 ₴



