
Кавомашина Rancilio Classe 10 S
264 797 ₴
- Під замовлення
- Код: 10041
Відправка з 24 квітня 2026- +380 (99) 640-25-02
КомпаніяRancilio- світовий лідер у виробництві професійних кавових машин для приготування еспресо, працює в цьому сегменті вже більше 70-ти років. Лідерство, засноване на дотриманні традицій, в поєднанні з інноваційними технологіями та сучасними дизайнами, дозволяє впевнено розвиватися на ринку і постійно пропонувати нові та оптимальні рішення прихильникам професійного обладнання.
Кавомашини Rancilio Classe 10 ідеально підходять для рестораторів, які зацікавлені не тільки в якості, надійності та довговічності кавового обладнання, але і його елегантному зовнішньому вигляді. Корпус складається з алюмінієвих панелей і представлений в двох колірних варіантах: золотом і сріблясто-сталевий.
У лінійці Rancilio Classe 10 представлені двогрупні та тригрупні автоматичні еспресо-машини традиційного типу. Всі моделі класу 10 мають функцію попереднього змочування кавової таблетки, яка дозволяє витягти з кавової суміші найцінніші речовини. Ця інновація гарантує напою бездоганний смак та неповторний аромат.
Переваги кофемашин Rancilio Classe 10
Стильний та сучасний дизайн
Електронне регулювання всіх параметрів
Функція попереднього змочування кавової таблетки
Передня панель, що відкривається, з входом в меню бариста і технічне меню
| Кількість груп | 2 |
| Дозування порції кави | ручна |
| Незалежні теплообмінники | є |
| Електричний нагрів | є |
| Манометр для контролю тиску насоса | є |
| Регулювання тиску в бойлері з допомогою пресостату | є |
| Вбудована помпа волуметрическая | є |
| Об'єм бойлера | 11л |
| Відвід пари | 2 |
| Відведення гарячої води | 1 |
| Напруга живлення | 220В та 380В |
| Споживана потужність | 4300Вт |
| Вага | 81кг |
| Колір | сірий мат |
| Підключення до водопроводу | є |
| Дисплей | - |
| Контроль рівня води | є |
| C-Lever | є |
| Підігрів чашок | є |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rancilio |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавоварки | Еспресо |
- Ціна: 264 797 ₴


