
Кавомолка Fiorenzato F83 EVO XGI
60 548 ₴
- В наявності
- Код: 10098
+380 (68) 269-65-64
- +380 (99) 640-25-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка Fiorenzato F83 EVO XGI
Професійні кавомолки-дозатори призначені для забезпечення якісного рівномірного помола і точного дозування видалених порцій кавового кави для приготування напоїв.
Професійна кавоварка італійського виробництва з електронним управлінням. Особливістю кавамолики F 83 EVO XGI Це функція автоматичного помола,зважування меленої кави, охолодження ножів, завдяки якій персонал може відволіктися на інші завдання під час роботи .
| Назва характеристики | Значення |
|---|---|
| Скринька для зерен | 1,5 кг |
| Діаметр жорен | 83 мм |
| Міцність | 650 Вт |
| Напруження | 220 V |
| Вага | 18,6 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Виробник | Fiorenzato |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Номінальна напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 548 ₴


