
Кавомолка з електронним дозуванням Fiorenzato F71-EK XGI
95 868 ₴
- Під замовлення
- Код: 10099
Відправка з 17 квітня 2026+380 (68) 269-65-64
- +380 (99) 640-25-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка з електронним дозуванням , конычними жорнами та зваженням меленоъ кави яке дозволяє кавомолці працювати в режимі підвищеного навантаження. На дисплеї відображається вибір автоматичного дозування на 1 і 2 порції, а також ручний режим. Дата, час і кількість порцій.
Охолодження вмикається атоматично при перегріві .
Зручне і просте меню налаштування, російська мова, всі види звітів (порцій за день, тиждень, місяць і всього з початку роботи).
Зручне і просте меню налаштування, російська мова, всі види звітів (порцій за день, тиждень, місяць і всього з початку роботи).
| Назва характеристики | Значення |
|---|---|
| Бункер для зерен | 1,5 кг |
| Діаметр жорен | 71 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Напруга | 220 V |
| Вага | 25 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiorenzato |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 1 г |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 868 ₴


